Të humbura:

...
ME KAN MAR NJE QENUSHE

Pershendetje te gjithve ,me eshte mar nje qenushe volpino minispic ne rrugen e aeroportit AKERRNI / NOVOSEL te VLORES eshte 7 vjece eshte e STERILIZUAR dhe vuan nga semundja EPILESSIA her pas here ka nevoi per ILACET e saja , kush e shikon ose e ka do ju lutesha te na kontaktoi ne numrin : 0699778030 personi qe e gjen do ket nke SHPERBLIM te kenaqshem ,do ju lutesha nese e shikoni mos heshni por tregohuni HUMAN .

Llazar Greku
+355699778030

5 Dhjetor 2023 - 16:16:12

...
Humbje portofoli ne shkoder

Kam nevoje me ba nji njoftim, me ka humb sot pasdite nji portofol ne shkoder, ku ma shum sesa lekt qe ka brenda jan te rendsishme kartat qe jan nte ne pronesi te A.Kokaj dhe F.Kokaj. E kisha lut kush e ka gjet te kontaktojn me redaksine e JOQ. Falimners!

A.kokaj
+355693154050

4 Dhjetor 2023 - 23:03:57

...
Më ka humbur mace

Një mace rreth 10 muajshe ka humbur në qytetin e Kukësit. Është mace shtëpie e urtë dhe miqësore ndaj njerëzve . Nuk ësht larguar asnjëher nga shtëpia ndaj ju lutem nëse e keni parë më njoftoni!! Macja e ka emrin Dejzi!

Fidane
+355672430799

4 Dhjetor 2023 - 20:51:32

...
Portofol

Pershendetje jam nje studente ne tirane dhe sot ne oren 10 pa nje cerek mendoj se me kane vjedhur portofolin ne qender tek stacioni mbrapa muzeut kombetar tek zona e quajtur piaca po prisja te merrja autobuzin e institutit.Brenda kisha karta dhe dokumenta me vlere dhe nje 10 mij leksh bashke me abonene.Brenda kisha karten e identitetit patenten dhe karten e studentit bashke me disa dokumenta shkollore.Ju lutem shume pasi jam studente dhe me duhen dokumentat se sben nuk me interesojne leket vetem te me kthejne ato kartat ju lutem nese e gjen dikush te me njoftoje.kushdo qe e ka vjedhur ju lutem merrni cte doni pervec kartave mi ktheni se me duhen shume.

Ajris Isa
+355688409840

4 Dhjetor 2023 - 20:21:41

...
Byrzylyk

Me ka humbur nje byrzylyk floriri. Ju lutem keni shperblim pasi e kam kujtim shum te shtrejt nga mami qe nuk jeton me. Kam qen per mesdit tek restorant Bonum ne tr . Ose ne Durres pasi se mbaj mend mir se ku mund te me ket ren.

Ensuida
+355684142248

4 Dhjetor 2023 - 19:53:21

...
Karte Sigurimi SICRED

Eshte gjetur tek komuna e parisit Prane sigma-s

Albi
+355672007818

4 Dhjetor 2023 - 19:26:52

...
Humbja e cantes

Pershendetje! Ne daten 4.12.2023 ne oren 5-6 ne urbanin e kamzes me ka humbur canta.. ju lutem kush e ka gjatur lutem te ma kthej sepse kam dokumente te cilat me nevojiten Me posht eshte canta Do isha shum falenderuese normalisht dhe do tju a shperblej Nr kontaktit: 0692403406

Lejdja Gega
+355692403406

4 Dhjetor 2023 - 18:56:57

...
Karte ID

Eshte gjendur nje karte ID te kompleksi Fratari ne Astir. Ju lutem personi qe e ka te me kontaktoje ne nr +355674898596

Elona
+355674898596

4 Dhjetor 2023 - 18:04:46

...
Vedhje portofoli

Me vodhen fotolin ne atobuz tufin kombinat te stacioni ne qender,,ju lutem nuk kane rendesi leket ,,por kartat patenta dhe dokumentat... Tel: 0688329891

Milena Zhllima
+355688329891

2 Dhjetor 2023 - 23:06:28

...
Ka humbur REX, Qerret i Ri, Lushnje

🚨Rex, qen HUMBUR sot rreth ores 12:00 ne fshatin Qerret i Ri, Lushnje. Kush e sheh, ta mbaje ta izoloje e te telefonoje menjehere ☎️ 0672003470 . Ofrohet shperblim. Ka dale nga streha ne nje moment pakujdesie. E kerkuam 6 ore neper te gjithe zonen duke e thirrur. Po vazhdojne ta kerkojne. Kemi frike mos ka dale neper rruget kryesore e rrezikon. JU LUTEM SHPERNDANI SA ME SHUME 🙏🏼. Rexit i kemi prere bileten per te ikur ne USA me 18.12.2023 😭. Tel: 0672003470

Aida Petro
+355672003470

2 Dhjetor 2023 - 23:05:17

...
Portofol i zi me ka humbur

Pershendetje Me ka humbur sot rreth ores 12:20 nje portofol i zi tek autobuzi linjes kombinat, tek stacioni perball spitaleve nen tereza. Kishte brenda pak leke, karten e identitit me inicialet S.M. dhe disa karta bankte. Qe me duhen patjeter. Nqs e gjen dikush ju lutem vetem kartat te me ktheje🙏 Tel: 0696879708

Sara
+355696879708

2 Dhjetor 2023 - 23:04:27

...
Vathe floriri i humbur

Pershendetje. Dje ne mengjes mu tek kryqezimi i Spitalit Nene Tereza, fix perballe bar FRIENDS me ka humbur vetem njeri vathe. Nese mundeni ta publikoni do jua dija per faleminderit pasi eshte kujtim nga mami e cila nuk jeton me.Vathi eshte flori ne forme rrethi me gura te bardhe anash Tel: 0692208336

Anonim
+355692208336

2 Dhjetor 2023 - 23:03:16

...
Humbje portofoli

Pershendetje! Nëqoftëse mund të na ndihmoni! Na ka humbur një portofol në Sukth. Kush e ka gjetur të na e rikthejë pasi ka dokumente të rëndësishme( patentë, kartë identiteti) Personi që do t'a rikthejë do të shpërblehet. Na kontaktoni: 0683105627

H. N
+355683105627

1 Dhjetor 2023 - 18:13:00

...
Portofl i humbur te kompleksi grande

Portofol Louis Vuitton te kompleksi Grande sa kalon lokalin dhe gomisterin nga pas kompleksit. Do isha falenderuese nese ma kthejne pasi kam leket e qeras karta e id eshte me inicialet E.C Tel: +355 68 316 5523

E.C
+355683165523

1 Dhjetor 2023 - 16:40:06

...
ME KA HUMBUR PORTOFOLI

Me ka humbur portofoli sot ne urbanin e Tegut rreth ores 2 Ju lutem kush e gjen te me kontaktoj ne nr : 0683630175 sepse kam dokumenta te rendesishme Kush e gjen ka shperblim te vogel Tel: 0683630175

Egi
+355683630175

1 Dhjetor 2023 - 16:38:41

...
Portofol i humbur

Sot më ka humbur portofoli te stacioni i autobuzit te Banka e Shqipërisë. Portofoli nuk ka pasur lekë por vetëm dokumeta. Dokumentat jan në emrin e Aurora Misiraj.Ju lutem kush e gjenë ka një shpërblim të vogël të telefonoj në nr 0683440877. Tel: 0683440877

Aurora Misiraj
+355683440877

29 Nëntor 2023 - 22:39:11

...
Targe e Humbur

Pershendetje me ka humbur targa e makines AB204MB ne zonen e qendres ne Tirane nga Piramida deri ne Myslim shyr . Nese e ka gjetur ndokush te lutem te kontaktoje ne nr 0683939399 Tel: 0683939399

Andi Dedja
+355683939399

29 Nëntor 2023 - 22:36:28

...
Me ka humbur qeni akita amerika femer.

Me ka humbur qeni akita amerikane femer ne rrugen per tek varrezat e sharres.Qeni eshte i zi me pulla te bardha . Kush e gjen qenin ka 100 mij lek shperblim.Na kontaktoni ne numrin 068201 6390,0695256938.Per cdo gje na kontaktoni. Tel: 0683260781

Dogjan Gjurra
+355683260781

29 Nëntor 2023 - 22:35:29

...
Portofol i humbur ne Elbasan

Me ka humbur portofoli ne Elbasan afer shkolles Naim Frasheri diten e shtune Nese e ka gjetur dikush ju lutem me telefononi pasi kam patente e karte Id dhe banke Tel: 0692240258

Aida
+355692240258

27 Nëntor 2023 - 22:42:40

...
Telefon I humbur Samsung S22

Pershendetje!Diten e Diel,dt.26.11.2023.rreth ores 11 paradite,Ka humbur nje tel. Samsung S22,ne rrugen e varrezave te Sharres ne Tirane,afer nje vendi ku shiten lule per ne varreza.Ju lutemi kush e gjen te na njoftoje ne nr.0682722035.Do te shperblehet. Rasti eshte denoncuar edhe ne polici dhe po shihen kamerat e ambjentit perreth. Tel: 0682722035

Entela
+355682722035

27 Nëntor 2023 - 22:41:22