Të humbura:

...
Telefon

Pershendetje rreth ores 12:20 ne Yzberisht tek pishinat tek pallatet Demneri ka humbur nje tel A24 eshte harruar lart ne makine dhe eshte marr. JU LUTEM jan e me shume rendesi fotot dhe gjerat qe ka brenda. Me sfond foton e nje femije.

Olta
+355695295742

24 Prill 2024 - 22:07:19

...
Qen i humbur

Te lutem nese mund ta nxirrni me ka humbur qeni tek 21 dhjetori perball sabaudin gabranit. Ka rreth 2 ore nese e ka pare ose marre dikush te lutem te me telefonoje. Qeni eshte i semure ka nevoje per ilacet e veta. 0698889619 japim shpetblim

Borana
+355698889619

24 Prill 2024 - 12:07:05

...
Humbur kuleten.

Pershendetje si jeni.. sot ne oren 1:35 te mengjesit data 24.4.2024..isha ne pune duke shperndar ushqim me deliver baboon .isha tek fondacioni eleonora derzova porosin i mbajta pagesen klientit futa leket dhe porosis ne kulet dhe pasataj kuleten e futa ne xhepin e jelekut.por e kisha len hapur zinxhirin..dhe ika ne drejtim per tek radison hotel sepse kisha per te dorzuar nje porosi.kur ndaloj shikoj qe se kisha kuleten.brenda saj kisha diku 700 milek te vjetra dhe kartat bankare.karten e indeniteti nuk e kisha.

Edison hamataj
+355675609653

24 Prill 2024 - 08:44:26

...
Portofol i humbur

Pershendetje! Ne date 15 prill, rreth ores 6 mbasdite, ne autobusin e linjes Kinostudio me ka humbur nje portofol i vogel ne ngjyre te zeze dhe pjesa brenda eshte roze! Ju lutem nese e gjeni me kontaktoni pasi kam te gjitha kartat qe me nevojiten (karte studenti, karte identiteti dhe patente) dhe nuk e kam mundesine ti beje dhe njehere nga e para.🙏🏻

Gejsa
+355676695178

24 Prill 2024 - 08:41:36

...
celes me varese lego batman

kam humbur nje celes pergjate rruges se kavajes, autobusit te tegut ose ne teg

e
+355696471272

23 Prill 2024 - 13:28:17

...
Varse floriri

Pershendetje diten e djeshme ne date 22 prill me ka humbur nja varse florir e cila kishte shum vlere per mua sepse e kam dhurat qe ne moshe shum te vogel dhe kam shum vite me ate varse qe nuk e heq asnjehere.Varsja ka rene ne Tirane vendin nuk e di se ku neqoftese e ka gjetur dikush do ta paguaj vetem te ma kthej do te isha shum mirnjohes.

student
+355683184160

23 Prill 2024 - 12:07:18

...
Portofol Studenti i Humbur

Pershendetje! Jam nje student.Pasditen e sotme nga ora 6 me ka humbur portofoli,ngjyre e zeze(Me nje pulle metalike).Kam udhetuar me nje autobus Firzamonik te Unazes(Green Line).Hipa tek bar Oslo ne 21 dhe zbrita tek Tajvani.Portofoli ka pasur celesat e apartamentit,Id,Patenten,Karten e studentit dhe ka pasur gati 90 mij lek te vjetra.Nuk me interesojn leket,nese dikush eka gjetur mund te mbaj leket ,por ju lutem te me kthejn kartat,celesin.Gjithashtu ne portofol ishte dhe nje foto me vlere shpirterore te madhe per mua.Do ju isha shume mirenjohes!Inicialet e Identifikimit jane M.S Nr cel.068 823 5969

Student
+355688235969

22 Prill 2024 - 21:58:51

...
E humbur

Me kane vjedhur sot ne urbanin e Teg portofolin me te gjitha kartat dhe leket Lutem kush i gjen kartat te mi kthej.

Klara Marra
+355696704646

22 Prill 2024 - 15:53:11

...
Mace e humbur

Pershendetje! Oreo ka humbur qe te merkuren ne date 17 prill. Ka dale ne oren 10 te darkes nga zona e mozaikut te Tiranes e nuk eshte kthyer me ne shtepi.

Bela
+355693505433

22 Prill 2024 - 13:47:36

...
Karte Id

Pershendetje. Jam nje vajze qe jetoj ne kamez-tirane. Rastësisht ne trotuar kam gjetur nje karte ID te nje personi me emer GABRIEL FRANCES. Deshiroj qe te gjendet mundesia qe t'ja dorezoj.

Ermelina
+355683324415

22 Prill 2024 - 10:04:24

...
Humbje portofoli

Me ka humbur portofoli ne durres me daten 19 prill kam pasur patent edhe kart id lekt lej ti mbaj vec tme kthej patent e kart id kart bange Nr 0675337070 Muharrem

Muharrem
+355675337070

22 Prill 2024 - 09:54:58

...
PORTOFOL

DJE ME DAT 21 KAM HUMBUR PORTOFOLIN NE AUTOSTRADEN DURRES-KAVAJ ISHA NISU NGA ANI GYM KALCETO E KISHA HARRUAR NE TAVAN KUSH E KA GJETUR RASTESISHT TE LUTEM TE ME KTHEJ VETEM KARTEN ID DHE PATENTEN LEKET LE TI MBAJ

Xhejson
+355694677785

22 Prill 2024 - 09:21:02

...
Portofol i humbur ne Kruje

Portofol me Dokumenta gjermane

Mario Tema
+497212031371

21 Prill 2024 - 19:23:31

...
Cante dore

Mbrwm me ka humbur canta e dores. Te uje sjellsi ne dures lagjja 17 dalip peza. Ne cante kam pasur patent karte indetiteti 1 telefon 1 celes makine exhe 1 shum lekes

Klismqn
+355692494545

21 Prill 2024 - 16:54:16

...
Qenush i humbur(Bebi)

Bebi esht 1 vjec e gjysem minispitz Ka humbur diten e shtune rreth ores 9 te mengjesit ne lagjen 24 maj vlore ju lutem na ndihmoni ta gjejm 🥺 Ne rast se e gjeni na kontaktoni ketu 0692330809 0693073028

Sidorela xhoraj
+355692330809

21 Prill 2024 - 16:16:46

...
Humbje

Pershndetje Joq Albania ... ju shkruaj nga Durresi me ka humbur canta tek lagja 17 rruga Dalip Peza prane UKD Ujsjellesi Kanalizime Durres .. nese do kishit mundsi te me publikonit postin tju dergoj dhe foto do jua dija per shum flm...date 20 /04 dje

Klismqn
+355692494545

21 Prill 2024 - 10:38:04

...
Ka humbur unaze

Ka humbur unaza te spitali Hygeia.Ka vlere shpirterore per mua se e kam trasheguar nga mamaja.Ju lutemi kush ka info te kontaktoj tel 0693936883

Nina
+355693936883

20 Prill 2024 - 22:09:01

...
Çelesa makine Ford te humbura ne Shengjin.

Sot ne Shëngjin ,Lezhe rreth mesdites me jane humbur nje pale çelsa te makines tip Ford .Bashke me çelsin e makines kane qene edhe nja kater çelsa te tjere qe jane shume te domosdoshem Nese i ka gjetur dikush dhe nuk di ku ti adresoje do ju lutesha te me kontaktonit ne numrin tim te tel. Ju falenderoj paraprakisht .

Edmond
+355688341736

20 Prill 2024 - 20:38:06

...
Kulete e humbur (detajet me poshte)

Ditën e enjte, në datën 18 Mars, rreth orës 15, kam humbur kuletën në Fushë-Krujë. Bëhet fjalë për sheshin mes “Argjendari Fredi” deri afër “Hotel Triada”. Nëse munden të më kthejnë vetëm kartat e identitetit (shqiptare + turke) dhe patentën, do ju isha shumë mirënjohëse! Inicialet e identifikimit janë R.D. Tel: 069 528 7249

RD
+355695287249

20 Prill 2024 - 18:37:21

...
Portofol i humbur

Rreth ore 14:00 ne dat 20/04/2024 ne zonen e kodres se diellit ka humbur nje portofol me nje sasi lekesh ne te dhe disa karta do i lutesha nese e ka gjet njeri tm kontaktoj 0695131189

Marjus
+355695131189

20 Prill 2024 - 16:03:08