Të gjetura:

...
Portofol i gjetur

Portofol i gjetur tek urbani i linjës Porcelan. Personi që e kërkon të më kontaktojë tek ky numër: 0676806216

Xhensila
+355676806216

23 Prill 2024 - 14:29:10

...
Byrzylyk femijesh

Pershendetje, sot rreth ores 9.30 kam gjetur kete byrzylyk femijesh te nje bankomat BKT afer kinostudios. Ka nje emer te shkruar. Kush e di emrin e shkruar ne te te vij ta marr te recepsioni i Hotel Gjilanit afer Shkolles se Bashkuar.

Joniada
+355692027646

23 Prill 2024 - 11:24:42

...
Portofol

Portofol i gjetur ne laprak te Amc

Miko
+355696897480

22 Prill 2024 - 19:01:42

...
Qeni me qafore te kuqe

E kemi gjetur tek Ring Center dhe po e mbajme ne kujtdo qe i perket eshte i lutur te me telefonoj dhe te vij ta marri.

Tomas Kore
+355692345612

21 Prill 2024 - 12:57:31

...
Jane gjetur brenda nje taksie celsa makine tip (Range Rover)

Ne nje taksi tip (Honda elektrike) me emrin e taxis “Light Taxi” jane gjetur celsa makine Range Rover dhe dyshohet si kane rene dy djemve.

Redi
+355694114126

19 Prill 2024 - 19:27:14

...
U gjeten celsa Benz te QSUT

U gjeten celsa makine prane QSUT afer sitalit neurologjik “5”. Kontaktoni per ti terhequr.

Alban
+35569381675

19 Prill 2024 - 19:04:13

...
Iphone i humbur !

Ja kam gjetur disa femijve qe donin ta shisnin dhe ja u kam mar , nuk e di se ku eshte gjetur telefoni por aktualisht eshte ne qytetin e Durresit dhe deshiroj tja dorzoj te zotit/zonjes .

Eljon
+355695157020

18 Prill 2024 - 15:23:39

...
Qenush i gjetur ne komune

Duket i paster dhe i mesuar

Amadeo
+355697998790

17 Prill 2024 - 18:15:26

...
Kam gjetur kart id edhe patent

Kam gjetur nje kart id edhe patent mbrapa fakultetit te shkencave te natyres , me kontaktoni

Hazis Daci
+355683271538

16 Prill 2024 - 16:49:48

...
Gjetur cant

Dt 13 prill ne Tabu bar+cafe ne Struge,Maqedoni e veriut eshte gjetur nje cante . Dhe dokumenta personale (psh.kart id)etj. Familjaret jan me mbiemer Dervishi Nmr kontakti 0038970629858

Leonard greca
+355692809876

16 Prill 2024 - 09:31:43

...
Portofol dhe celsa shtepie

Eshte gjetur portofoli dhe celsat e shtepis se dikujt qe brenda kishte kartviziten time ‘diel aesthetic’ ndoshta vajza qe i kan humbur ka rastisur qe te ket qene kliente e imja ,ne portofol nuk ka patur kart id . Jane gjetur perball presidences .

Fjoralba
+355682377043

15 Prill 2024 - 16:44:59

...
Gjetje

Sot rreth ores 15 e 30 kam gjetur nji protofol tek rruga kodra priftit afer venus

Sonila
+355685204977

11 Prill 2024 - 16:45:44

...
Patenta

Pershendetje sapo kam gjetur kte patenten te zonjes nese vet apo I aferm tja dorzoj

Ronalt lipo
+355682977598

10 Prill 2024 - 14:01:52

...
Celesa te humbura - Tirana e Re

Eshte gjetur nje celes me maske veneziane ne autobusin e Tiranes se Re

Lejdi
+355697285244

5 Prill 2024 - 19:00:13

...
Cellular i gjetur

Kush e njehe personin ne foto ta njotoje te mare ne numrin e tij per te rimare cellularin e tij

Genti
+355696131111

2 Prill 2024 - 22:01:12

...
Celesa

Jane gjetur keto celesat. 0695230836

Oonn
+355695230836

2 Prill 2024 - 17:55:50

...
Gjetja e nje potofoli

Kam gjetur nje portofol nga liqeni rreth ores 10.00 Nuk ka mjet indentifikim por kam gjetur kete leter brenda

Dajana
+355685891989

2 Prill 2024 - 11:15:59

...
Karta te gjetura te nje studenteje

Djemte e nje shoqes time, kane gjetur disa karta ne rruge prane ish-Lodrave tek Rr. Elbasanit, te nje studenteje te Fakultetit Ekonomik dhe do te donin tja kthenin. Ju lutem kush mund ta njohi qe te mund te lidhemi?

mari
+355672850813

2 Prill 2024 - 10:46:44

...
Gjetur 2 celsa tek liqeni

Jane gjetur dy celsa tek liqeni artificial sot ne tirane rreth ores 13:20 Nr.kontakti: 0694916784

Endri
+355694916784

31 Mars 2024 - 16:30:35

...
kam gjet nje id

kam gjetur ne lagje16 durrses perball big marketi nje id te nej personi

taulant
+355692170418

30 Mars 2024 - 11:58:51