Mercedes Benz E-Class 220 2013

12,200 €


manufacturing
E 220
swap_driving_apps_wheel
170,000 km
water_drop
Gri
local_gas_station
Dizel / Naftë
auto_transmission
Automatike
calendar_month
2013
calendar_view_day
Shqiptare
Në shitje

Përshkrimi:

Mercedes Benz- E-Class Avantgard
Viti 2013
Motorri -220
Karburanti -Nafte
Km-169 980 te certifikuara
Opsionet:
ECO mode,fiket ne semafor
Start & Stop ndizet me buton
Keyles Go,hapet dhe mbyllet me gisht pa pasur nevoj per celes,opsion tek te 4 dyert
Navi i madh
Multimedia-Aux,Bluetooth,USB
Lidhje telefonit per telefonata
Sedilje me memorje 3 opsione
Sedilje me ngrohje para
Klima 2 zona
Sallon lekure
Xhama te zi per 5 vjet
2 celesa
Letrat e bera per 1 vit + kolaudim per 2 vjet
Gomat e reja,disqe 17
Marshet ne timon
Marshe F1
Sistem Hold ne semafor
Ambient light ,portokalli
Pasqyra me palosje
Drira kseno inteligjente-Kthehen sipas kthesave
Baxha
Sensor parkimi para, mbrapa me kamer
e shum te tjera....
Cmimi 12 200 euro i diskutueshem pasi te shihet makina.
Makin per merakli Whatsapp 0696298895

eldi
Nr. Tel: +355696298895 Postuar më: 29 Prill 2024
KONTAKTO TANI