❌OKAZION❌, Toyota Avensis, 153000 km, 2008

4,700 €


manufacturing
Toyota Avensis
swap_driving_apps_wheel
153,000 km
water_drop
Gri
local_gas_station
Dizel / Naftë
auto_transmission
Manuale
calendar_month
2008
calendar_view_day
Shqiptare
Në shitje

Përshkrimi:

Shes Toyota Avensis te vitit 2008, me 153000 km dhe liber sherbimesh, e blere ne Zvicer dhe targuar, ne gjendje te shkelqyer⭐⭐⭐, motorr 2.2 nafte, e fuqishme dhe ekonomike. E pajisur me sensore parkimi, sensore shiu, sensore drite, navi te madh, pasqyra elektrike me mbyllje, komanda ne timon, pilot automatik etj...Me e rendesishme: ska nevoje per asnje sherbim. Eshte makine personale, jo tregetari. Nese nuk e provoni, fjalet nuk e pershkruajne dot gjendjen e shkelqyer te mjetit. Çmimi i diskutueshem.

Emil
Nr. Tel: +355696845854 Postuar më: 29 Prill 2024
KONTAKTO TANI