BMW X3 , 2011 , AUTOMAT, 2.0 NAFTE

12,900 €


manufacturing
BMW X3
swap_driving_apps_wheel
219 km
water_drop
E zezë
local_gas_station
Dizel / Naftë
auto_transmission
Automatike
calendar_month
2011
calendar_view_day
Shqiptare
Në shitje

Përshkrimi:

‼️ 12 900 EURO ‼️
BMW X3 20d
✅VITI 2011
✅MOTORRI 2.0 NAFTE ( TEPER EKONOMIK )
✅KAMBIO AUTOMATIKE
✅KM 219.000 ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH
✅OPSIONET : START&STOP - SEDILJE LEKURE - SENSOR PARKINGU - XENON / BIXENON - NAVIGATOR - TELEPHONE - CD - BLUETOOTH - USB - ESP - AUTO HOLD - LIMITATOR SHPEJTESIE - OPSIONE NE TIMON - PASQYRA ELEKTRIKE - KLIMA - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT - 2 CELESA ORIGJINAL ETJ....
✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE
✅ME DOGANE TE PAGUAR
✅CMIMI 12 900 EURO
✅INFO : 0692126959

Auto Class 1
Nr. Tel: +355692126959 Postuar më: 29 Prill 2024
KONTAKTO TANI